E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

juventus

Aguero ‘pushton’ ballinat e mediave evropiane – katër gjigantë futen në garë për shërbimet e tij

Sipas mediave evropiane, Juventusi, Interi, Barcelona dhe Paris Saint-Germain janë futur në garë për transferimin e Sergio Agueros. Kontrata e sulmuesit 32-vjeçar skadon në fund të këtij edicioni dhe sipas asaj që raportohet, Zonja e Vjetër dhe Nerazzurët kanë filluar...

Fiorentina ia shkakton humbjen e parë të sezonit Juventusit

Fiorentina është skuadra e parë që i ka shkaktuar Juventusit humbje në Serie A. Skuadra nga Firence ka shënuar fitore të pastër kundër kampionit të Italisë, Juventus prej 0-3 Juventus është mposhtur për herë të parë në Serie A pas...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Qeveria për katër muaj kishte të hyra 703.2 milionë euro, shpenzoi 817.1 milionë euro

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar llogaritë qeveritare të Kosovës në bazë tremujore, ku thuhet se shuma e...
- Advertisement -