E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Iphone

iPhone i ri pritet të ketë ekranin gjithmonë të ndezur

Duke qenë se është viti 2021, flitet shumë për iPhone-in e ri. Megjithëse është ende herët për detaje, spekulohet se modeli i ri i pajisjes së Apple mund të ketë një ekran gjithmonë të ndezur. Thuhet se, ekrani efikas 120Hz...

Apple paralajmëroi: Nëse përdorni një iPhone, azhurnoni pajisjen tuaj menjëherë

Ekspertët e sigurisë shpesh thonë se siguria absolute nuk ekziston kur bëhet fjalë për teknologjinë. Sigurisht, gjithmonë ekziston mundësia që dikush t’ju hakojë, të depërtojë në kompjuterin tuaj ose në celularin tuaj, të vjedhë të dhënat tuaja dhe të ngjashme. Sidoqoftë,...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Kur kanë 3 vajza duan një djalë”/ Gjinekologia zbulon cilat gra kryejnë më shumë aborte selektive

Mjekja e njohur obstetër-gjinekologe, Enriketa Kroi foli për abortet selektive duke thënë se bëhen më së shumti nga gratë...
- Advertisement -