E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Interi

Interi thuhet se duhet të shesë yje gjatë verës, vendoset çmimi i Lukakut

Interi thuhet se duhet të shesë një ose dy nga lojtarët më të mirë gjatë verës dhe emri më i përfolur është ai i sulmuesit Romelu Lukaku, i cili thuhet se tani ka një çmim të vendosur prej 120...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img