E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Instagram

Ledri dhe gruaja e tij Sara hapin instagramin e vajzes se tyre Poem Vula

Shtatë ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, u bekuan me fëmijën e tyre të parë. Sara solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzoi me emrin super të veçantë, Poem Blu. Bebushja...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...
- Advertisement -