E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

infermieret

Infermieri nga QKUK anulon greven e paralajmëruar

Infermieri i dorëhequr nga vendi i tij i punes ne QKUK ditë me pare kishte paralajmeruar Greve urie per rritjen te pagesës se nderrimit te nates nga 18€ në 36€, por duke u bazuar ne sondazhin e tij vetem...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -