E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Hongqi H9

Versioni kinez i S-Class duket si Rolls-Royce dhe kushton shumë më lirë se modelet luksoze

Hongqi vitin e kaluar prezantoi modelin më prestigjioz, i cili tërheq vëmendjen me pamjen e tij, luksin, por edhe çmimin. Kanali YouTube i Wheelsboy sjell një përmbledhje të hollësishme të limuzinës kineze. Makina Hongqi H9 shpesh nga disa shihet si S-Class...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img