E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Granit Xhaka

Reagon Xhaka pas gabimit katastrofal sot ndaj Burnley

Granit Xhaka ka reaguar pas gabimit të cilin e bëri në barazimin ndaj Burnleyt. Arsenali dhe Burnley u ndeshën në kuadër të xhiros së 29-të të Premierligës. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1-1, por kur Arsenali ishte në avantazh, Xhaka bëri një...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img