E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Gold AG

Portret familjar, Gold AG publikon imazh me partneren dhe djalin e tyre

Arian Agushi vazhdon përkushtimin familjar prej se është bërë baba i një djali. Reperi, i njohur me emrin artistik, Gold AG dhe partnerja e tij, Ermira Shkodra, më 28 nëntor të vitit 2020 u bënë prindër për herë të parë. Çifti...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Genta Ismajli dhe Fero së shpejti sjellin këngën e re

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej shumë kohësh ka paralajmëruar një bashkëpunim me reperin Fero. Të njëjtit bënë të ditur...
- Advertisement -