E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Glauk Konjufca

Voton Glauk Konjufca

Ermira Bajçinca, gruaja e Glauk Konjufcës, njofton se së bashku me bashkëshortin kanë kryer obligimin qytetar, votimin. “Ne votuam”, ka shkruar ajo, krahas dy fotografive të publikuara. Ndryshe, qendrat e votimit janë hapur në orën shtatë të mëngjesit dhe do të...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -