E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Gjykatën Speciale

Seanca e radhës ndaj Thaçit dhe të tjerëve mbahet më 24 mars

Më 24 mars, me fillim në ora 11:00 do të mbahet në Gjykatën Speciale konferenca e radhës për ecurinë e çështjes ndaj ish presidentit Hashim Thaçi dhe të tjerëve. Seanca do të mbahet ndaj katër ish-udhëheqësit politikë e ushtarakë të...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria lajmёroi se sot ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img