E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Gjakovë

Arrestohet i dyshuari në Gjakovë, nën dyshimin për detyrim në prostitucion të viktimës femër

Është arrestuar një person i dyshimtë në Gjakovë, pasi që i njëjti dyshohet për “Mundësim, Detyrim në Prostitucion” të viktimës femër. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. Rasti raportohet të ketë ndodhur në ‘Motel Fontana’...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...
- Advertisement -