E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Germin

Germin: Janë refuzuar 12 mijë e 566 votues nga diaspora

Organizata Germin ka publikuar të dhëna nga procesi i verifikimit të pakove me fletëvotime të cilat po verifikohen në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve. Sipas Germin, deri në ora 19:00, janë refuzuar 12 mijë e 566 votues nga diaspora. Të dhënat...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -