E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Genesis X

Marka më e re premium mahniti botën me një veturë të re

Prodhuesi Korean Genesis ka prezantuar një Coupe elektrik nën emërtimin X. Genesis X është një makinë koncept me të cilën marka premium në pronësi të Hyundai hap një kapitull të ri në historinë e tij të shkurtër. Është një automjet GT...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img