E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Flota ushtarake e Kinës

Flota ushtarake e Kinës: Tani më e madhe se ajo e SHBA-ve

Në 2018, presidenti kinez Xi Jinping, u fokusua si asnjëherë tjetër tek ushtria dhe u ngjit mbi një destrojer të ushtrisë në detin e Kinës së Jugut. Përpara tij, asokohe, u shpalos flota më e madhe që vendi komunist kishte...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img