E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Fiona Rushiti

Akrobatja nga Shqipëria, Fiona Rushiti, performon mbi Liqenin e Badovcit për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Akrobatja nga Shqipëria, Fiona Rushiti, realizoi performancë në ajër përmbi Liqenin e Badovcit. Ajo sfidoi të ftohtin e madh për të bërë diçka të madhe për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Përmes veshjes me flamujt e dy shteteve ajo...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Sot është shënuar numri më i lartë i rasteve pozitive me Covid-19, IKSHPK iu bën apel qytetarëve

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës pas publikimit të rasteve të reja dhe viktimave në 24 orët e...
- Advertisement -