E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

fifi

Siç e do tradita, Fifi i kërkon motrës nuse atë që kërkojnë të gjitha vajzat beqare

Fifi ka martuar motrën. Lajmin e ka bërë të ditur këngëtarja me një foto ku motra e saj, Edona shfaqet nuse dhe duket kaq e bukur. Sigurisht që nga Fifi nuk ka munguar një urim e që ra në sy...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...
- Advertisement -