E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

FFK

FFK zgjedh trajnerin gjerman ”Michael Nees” të Kosova U21, një do të udhëheq shpresat tona

FFK ka zgjedhur si përzgjedhës të grupmoshës U21, trajnerin gjerman Michael Nees. Ky i fundit një emër i njohur për futbollin, pasi deri më tani ka qenë drejtor teknik. Nees do të zëvendësojë në këtë post trajnerin e deritashëm Rafet Prekazi. Gjermani...

Ndeshja e Superkupës, Prishtina-Drita do të luhet në Turqi

Ndeshja e Superkupës mes kampionit të Kosovës në futboll, Dritës dhe fituesit të Kupës, Prishtinës do të luhet në Antalia të Turqisë. Drejtori gjeneral i Dritës, Feti Murseli e konfirmoi për Gazeta Express se ndeshja e Superkupës do të zhvillohet...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...
- Advertisement -