E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Fero

Martohen Arbenita dhe Fero

Çifti i njohur i estradës, Arbenita dhe Fero, i kanë dhënë fund beqarisë. Kështu së paku ka lënë të kuptohet një fotografi e përbashkët e çiftit, e publikuar në rrjetet sociale. Ka qenë modelja e njohur Arbenita Ismajli, ajo e cila...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...
- Advertisement -