E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Fatmir Limaj

Voton edhe Fatmir Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka hedhur votën e tij për zgjedhjet parlamentare. Limaj para mediave tha se shpreson që zgjedhjet të prodhojnë stabilitet. “Shpresoj që këto zgjedhje do të prodhojnë stabilitet, siguri dhe qeverisje stabile. Duke mos e mohuar...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -