E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Everton

Evertoni mori fitoren e parë në “Anfield Road” që nga viti 1999 – Liverpooli drejt rekordeve negative

Everton thelloi problemet e Liverpoolit në luftën e tyre për të mbrojtur titullin e kampionit në Ligën Premier. Evertoni fitoi me rezultat 2-0 në Anfield, që ishte herë e parë që nga viti 1999, ku në atë botë kishin fituar...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -