E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Etna

Shpërthimi i vullkanit Etna – pamjet spektakolare të aktivitetit më të fundit shpërthyes të tij

Një shpërthim spektakolar i vullkanit Etna ka bërë që re të mëdha tymi të ngriten mbi të gjithë hapësirën e Etna dhe aeroporti ndërkombëtar i Catania ka pezulluar operacionet e tij. Një ndalesë e tillë është vendosur nga “njësia e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -