E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu kërkon punë

Këngëtari Ermal Fejzullahu, ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagram. Një prej ndjekësve, e luti këngëtarin që t’ia gjejë një punë në Prishtinë. “Gjema një punë në Prishtinë, të lutem!”, ishte kërkesa e ndjekësit. Nuk vonoi shumë, dhe përgjigja e Ermalit...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

‘Basic Instinct’ i vitit 1992 restaurohet nё 4K nga Studiocanal

Studiocanal ka porositur restaurimin me teknologjinё 4K të trillerit erotik të Paul Verhoeven tё 1992 ‘Basic Instinct’, i cili...
- Advertisement -spot_img