E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Emoji

Një grua me mjekër, një shiringë pa gjak … çfarë mendoni për emojit e rinj?

Apple ka njoftuar emoji të rinj që do të shfaqen në versionin iOS 14.5 dhe reagimet kanë qenë të ndryshme. Gjegjësisht, ata u përpoqën të kenë një gjithëpërfshirje kësaj here, kështu që fokusi më i madh në raundin e ri...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...
- Advertisement -