E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Elon Musk

Si duket flota e makinave të Elon Musk?

Jo shumë njerëz janë aq magjepsës sa Elon Musk, njeriu i parë i Tesla dhe Space X. Të gjithë e dimë se sa është i dashuruar me teknologjinë, por dashuria e tij ishte disi në një përzierje shijesh. Dëshironi apo jo,...

Elon Musk konfirmoi: Tesla Roadster duhet të jetë në gjendje të notojë

Elon Musk ka përmendur një kombinim të makinave dhe shtytësve të raketave për vite me radhë, dhe tani ai dëshironte diçka më shumë. Duke vizituar Joe Rogan, ai konfirmoi atë që pret nga Tesla Roadster. Ne tashmë kemi harruar pak...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...
- Advertisement -