E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Edon Zhegrova

Zhegrova ‘mbret’ i driblimeve: Lë prapa emra si Mbappe dhe Rashford në këtë aspekt

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, vlerësohet si dribluesi i dytë më i mirë në Evropë. “Football Wonderkids” ka publikuar një listë me dribluesit më të mirë në Evropë, deri në moshë 23 vjeçare. Futbollisti që aktivizohet te Baseli, Edon...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img