E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Dubai

Prince Caffe në “Dubai World Trade Centre”

Në Dubai, në Qendrën Botërore të tregtisë është duke u mbajtur njëri nga panairet më të mëdha në botë “GULFOOD 2021”. Me pjesëmarrjen e 2,500 kompanive nga 85 vende, duke përfshirë disa nga brendet më të njohura në botë. Ky...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Dy ushtaret e FSK-së bëjnë shqiponjën: Lavdi jetës dhe veprës së familjes Jashari

Forca e Sigurisë së Kosovës në radhët e saj numëron një numër tejet të lartë të grave. Numri i tyre...
- Advertisement -