E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

dualipa

Dua Lipa fiton çmimin Grammy me albumin e saj të ri

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa mbrëmë në ceremoninë e çmimeve Grammy, ka fituar një nga gjashtë çmimet për të cilat ishte nominuar. Artistja fitoi çmimin për albumin më të mirë pop vokal “Future Nostalgia”. “Future Nostalgia” për mua...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img