E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Dua Lipa

Motra e Dua Lipa ishte në shfaqjen GCDS Fall 2021 në Milano Fashion

Motra e vogël e Dua Lipa sapo tronditi pistën për shfaqjen GCDS Fall 2021 në Javën e Modës në Milano. Të enjten, Rina Lipa hapi koleksionin e frymëzuar nga ushqimet në një minidreshë të gjelbër së bashku me aktoren...

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen ndryshe

Ajo së pari dha një paraqitje të shkurtër të veshjes së saj të enjten përmes disa fotografive të publikuara në Instagram. Dhe Dua Lipa shfaqi stilin e saj edhe në rrugë të mërkurën pasdite, ndërsa doli me të dashurin e...

Kënga “One Kiss” e Dua Lipës dhe Calvin Harris arrin 700 milionë shikime në YouTube

Ajo vazhdon të jetë një nga emrat më të suksesshëm në tregun ndërkombëtar. Fjala është për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, e cila po korrë suksese të mëdha me projektet e saj. Ylli shqiptar së fundmi është bërë e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur me nota optimiste Presidentit...
- Advertisement -