E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Druri

Ky është Bugatti më i bukur prej druri

Dhe ndërsa origjinali kushton tetë milionë euro, ky është shumë më i lirë, por gjithashtu kërkon shumë aftësi. Bugatti prej druri nuk është asgjë e re, por kjo është padyshim kopja e parë prej druri e modelit Centodieci. Ata bënë një...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img