E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

drita

Ndeshja e Superkupës, Prishtina-Drita do të luhet në Turqi

Ndeshja e Superkupës mes kampionit të Kosovës në futboll, Dritës dhe fituesit të Kupës, Prishtinës do të luhet në Antalia të Turqisë. Drejtori gjeneral i Dritës, Feti Murseli e konfirmoi për Gazeta Express se ndeshja e Superkupës do të zhvillohet...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -