E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Drerët

Pamje mbresëlënëse, tufa e drerëve duke ecur në “formë hallke” – ekspertët thonë se ka një arsye për këtë

Në veri të Rusisë është filmuar një ngjarje e pazakontë dhe në një mënyrë edhe hipnotizuese – tufa e drerëve duke ecur “në formë hallke”. Kjo pamje e rrallë është filmuar në fshatin Lovozerovo që e filmoi gazetari Lav Fedoseyev...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img