E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Don Xhoni

Don Xhoni vjen me imazhe të reja, kësaj radhe praktikon gjuajtje me armë

Rep-artisti me prejardhje nga Drenasi, Don Xhoni, është ndër më të komentuarit kohëve të fundit. Ai përmes rrjeteve sociale ndan shumë informacione, sa i përket jetës dhe karrierës së tij profesionale. Ndërkohë, në një postim të fundit, Don shihet duke praktikuar...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...
- Advertisement -