E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Demokracia në Veprim (DnV)

DnV tregon parregullsitë në votime: Ka qytetarë që po votojnë me dokumente jovalide

Sipas raportimeve të vëzhguesve të Demokracisë në Veprim (DnV) procesi i votimit – që nga hapja e vendvotimeve po zhvillohet në mënyrë të qetë. Deri në orën 10:00, të drejtën kushtetuese për të votuar e kanë shfrytëzuar rreth 5.2%...

DnV: 3 për qind e vendvotimeve janë hapur pas orës 07:15

Ismet Kryeziu nga Demokracia në Veprim (DnV), në një konferencë për media ka bërë të ditur se vëzhguesit e tyre janë duke bërë monitorimin e zgjedhjeve parlamentare. Kryeziu deklaroi se 3% e vendvotimeve janë hapur pas orës 07:15. “3% e vendvotimeve...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

hija e freskët e çokollatës, ideale për tryezë festive… Përbërësit: – 200 g çokollatë, – 100 g bademe, – 50 g...
- Advertisement -