E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Daut haradinaj

Daut Haradinaj liron pozitën e kryetarit të degës së AAK-së në Deçan, nis garën për kryetar të Prishtinës

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, ka dhenë dorëheqje nga pozita e kryetarit të degës në Deçan. Haradinaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se arsyeja e dorëheqjes është gara për kryetar të Prishtinës. “Të dashur anëtarë dhe...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img