E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Creutzfeldt-Jakob

Një sëmundje e panjohur? Simptomat e mistershme në tru habisin mjekët

Mjekët në Kanada janë të shqetësuar se mund të kenë të bëjnë me një sëmundje të trurit të panjohur më parë pas një numri rastesh që përfshijnë humbje të kujtesës, halucinacione dhe atrofi të muskujve. Politikanët në provincën e New...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Shoferi i kamionit bëri një manovër të gabuar dhe përfundoi në çatinë e një garazhi në Itali

Në Palermo, Itali, një shofer kamioni bëri një manovër të gabuar me një kamion dhe përfundoi në çatinë e...
- Advertisement -spot_img