E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Copa del Rey

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i gatshëm për të luftuar dhe të etur për sukses dhe përmirësim. Rikthimi i tyre i madh mori një goditje kundër Paris...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kjo do të jetë pasaporta më e vlefshme në botë pas pandemisë

Ka 227 destinacione të ndryshme udhëtimi në të gjithë botën që kërkojnë një pasaportë për të hyrë në kufij. Asnjë...
- Advertisement -spot_img