E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Colorado

Vrau dhjetë persona brenda një marketi, momenti kur policia arreston sulmuesin në Colorado

Dhjetë persona në mesin e tyre edhe një polic, janë vrarë gjatë të shtënave që kanë ndodhur në një market në Colorado të SHBA-ve, kurse i dyshuari është arrestuar. Policia nxjerr nga marketi një burrë të prangosur, të cilit i...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria lajmёroi se sot ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img