E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Cigare

Ndalohet një automjet me 435 kg duhan të kontrabanduar

Është ndaluar një automjet i cili po transportonte 435 kilogramë duhan të kontrabanduar. Dogana e Kosovës ka njoftuar se tentim kontrabanda do t’i shkaktonte shmangie taksës së akcizës rreth 15 mijë euro. “Njësitet Doganës së Kosovës kanë arritur të identifikojnë dhe...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img