E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

bora

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më seksi e Kosovës provokon nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më seksi e Kosovës, raporton InKosova. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë. Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...
- Advertisement -