E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

BMW Nazca C2

Koncepti BMW Nazca C2 kthehet në një paraqitje mahnitëse

Sikur të ishte një kthim në realitet. Vitet 1990 ishin një epokë shumë interesante kur bëhej fjalë për dizajnin e automobilave – dhe shumë prirje të tjera të diskutueshme. Pavarësisht, ishte një kohë kur prodhuesit e automjeteve e lanë ekipin e...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Remixi i kёngёs 'Save Your Tears' i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021. Prodhuesi i...
- Advertisement -spot_img