E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Black Shark 4

Black Shark vjen me modelet Black Shark 4 dhe 4 Pro javën e ardhshme

Black Shark ka zbuluar se modelet e reja të telefonave të saj, Black Shark 4 dhe 4 Pro do të lansohen në 23 mars. Kompania po zhvillon një ngjarje për media dhe do të zbulojë dy modele, Black Shark 4...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img