E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Bitcoin

Bitcoin me një tjetër rekord, vlera e kriptovalutës arrin në 57 mijë dollarë

Vlera e bitcoin ka shënuar sot një rritje tjetër rekord, që konsiderohet si rekordi më i madh gjatë këtij viti i kësaj kriptovalute – duke arritur në 57 mijë dollarë. Për 2.5 për qind është rritur vlera e bitcoin duke...

Vlera e Bitcoinit afër nivelit prej 50 mijë dollarëve

Bitcoin e kishte filluar vitin 2021 me një rritje të fortë, por vlera e kësaj nuk kishte qenë e qëndrueshme pasi pati një rënie të theksuar. Mirëpo, kjo kriptovalutë ka filluar ta merr veten. Sipas CoinMarketCap, përcjell Telegrafi, Bitcoin po tregtohet...

Rregullatori financiar britanik: Përgatituni të humbni të gjitha paratë tuaja në kriptovaluta

Rregullatorët financiarë paralajmërojnë për rrezik të madh dhe mungesë të masave mbrojtëse për investitorët. Rënia e përkohshme e çmimit të Bitcoin dhe të gjithë tregut të kriptovalutave me 30 për qind në ditët e fundit ka konfirmuar edhe një herë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...
- Advertisement -