E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Binjaket

Binjakët identikë martohen me binjaket identike, madje jetojnë në të njëjtën shtëpi

Dy binjakë identikë janë martuar me dy binjake identike dhe jetojnë nën të njëjtin kulm. Ellwanda Julianop Hidayat, 20, fillimisht kishte filluar lidhjen me Rani Nurhaeni,19, derisa ishin në shkollë në qytezën Sumedang të Indonezisë. Më pas ata luajtën rolin e...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Apple prezantoi një iMac më të hollë me çip M1 dhe ngjyra të ndritshme

Koha ishte shumë e mirë në Kalifornia dhe dielli po shkëlqente, pak para se Apple të dilte jashtë dhe...
- Advertisement -spot_img