E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Bibliotekë

Në Prishtinë shkatërrohen, në Britani ka minibiblioteka edhe në oborret e shtëpive

Përderisa minibibliotekat në Prishtinë dëmtohen e shkatërrohen, këto objekte trajtohen krejt ndryshe në Britaninë e Madhe. Një vajzë e dhënë pas librave madje e ka vendosur një të tillë edhe në oborrin e shtëpisë. Olivia Clements, 23 vjeçe, e vendosi...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -