E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Barcelona

Ndërpritet konferenca e Koemanit, i ndodhi e papritura

Ronald Koeman e ka braktisur konferencë për media para kohe. Teksa po fliste për ndeshjen e nesërme me Sevillën, nisën t’i rrjedhin hundët gjak dhe si pasojë e kësaj, ai u detyrua të ndërpresë konferencën. Nuk dihet çfarë mund ta ketë...

Aguero ‘pushton’ ballinat e mediave evropiane – katër gjigantë futen në garë për shërbimet e tij

Sipas mediave evropiane, Juventusi, Interi, Barcelona dhe Paris Saint-Germain janë futur në garë për transferimin e Sergio Agueros. Kontrata e sulmuesit 32-vjeçar skadon në fund të këtij edicioni dhe sipas asaj që raportohet, Zonja e Vjetër dhe Nerazzurët kanë filluar...

Formacionet zyrtare, Barcelona – PSG: Të dy skuadrat në sulm nga minuta e parë

Barcelona do ta pres PSG-në në kuadër të ndeshjes së parë të 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Camp Nou” do të jetë nikoqirë i dy prej skuadrave të forta në botë, që do të kërkojnë çerekfinalen. Për këtë ndeshje Ronald Koeman,...

Pesë arsye pse çifti Barcelona – PSG është më tërheqësi i kësaj faze në Ligën e Kampionëve

Barcelona mirëpret Paris Saint-Germain në “Camp Nou” sonte në mbrëmje për ndeshjen e parë të 1/16 së Ligës së Kampionëve.  Sikur mos të mjaftonin skuadrat bazë të ekipeve, ka edhe shumë intriga shtesë në këtë ndeshje. MARCA ka zgjedhur disa nga...

Barcelona fiton thellë ndaj Alavesit, Messi dhuron ‘magji’ me dy supergola

Barcelona ka triumfuar me rezultat të thellë 5-1 në shtëpi ndaj Deportivo Alavesit në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në La Liga. Katalunasit kanë vazhduar serinë e fitoreve, duke triumfuar në Camp Nou dhe duke u ngjitur...

Real Madridi qëndron pak më mirë se Barcelona, mbretërit kanë borxhe në vlerë 900 milionë euro

Takimi vjetor i Real Madrid për të mbyllur llogaritë e klubit për sezonin 2019-20 dhe për t’i miratuar ato për edicionin 2020-21 u mbajt në internet këtë vit për shkak të coronavirusit. Numrat e paraqitur nga Real Madridi, ngjashëm me...

Messi: “Nuk do t’i bashkohem Realit, është e pamundur të ndodhë diçka e tillë”

Pasi dështoi për t’u larguar nga Camp Nou në verën që lamë pas, 33 vjeçari, Lionel Messi, vazhdon të lidhet me një largim në vitin 2021. Manchester City dhe Paris Saint-Germain raportohet se po e kërkojnë 10shin e Barcelonës, derisa...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -