E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Baballarët

Pandemia, ‘fat në fatkeqësi’ për disa baballarë

Labinot Rexhepi, gjatë pandemisë, ka kuptuar se sa shumë dashuri mund t’iu ofrojnë fëmijët prindërve. “Tetë orë apo dhjetë orë në ditë, çdoherë kemi qenë jashtë shtëpisë edhe nuk e kam vërejtur gjithë dashurinë që dinë fëmijët t’u ofrojnë prindërve”,...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...
- Advertisement -spot_img