E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Avokatja

Avokatja shqiptare vazhdon ti “çmend” ndjeksit me asetet e saj të bollshme

Redona Koci befason me fotografin e saj te fundit Së fundmi ajo ka postuar disa foto, ku bukuroshja shfaqet e veshur me pantolla të bardhë dhe bluzë të kaltër, foto të cilat ajo po duket e bukur si asnjëherë më...

Avokatja shqiptare ”Redona Koci ” mahnit me linjat e saj trupore

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse të mediave rozë. Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t'i shfaqë asetet e saj të bollshme. Së fundmi ajo ka vendosur që të relaksohet në...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img