E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Avdullah Hoti

Voton Avdullah Hoti, fton qytetarët ta shfrytëzojnë të drejtën për të votuar

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka ftuar qytetarët që të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të votuar. Hoti pas votimit tha se qytetarët sot do ta thonë fjalën e tyre. “Pres të kemi një proces të rregullt...

Avdullah Hoti vonohet 15 minuta, kreu i sindikatës nuk pranon ta takojë

Ishte i ftuar në takim nga kryeministrin në detyrë Avdullah Hoti, mirëpo vonesa e shefit të Qeverisë ka bërë që kryetari i Sindikatës së Punëtorëve të Sektorit Privat, Jusuf Azemi mos ta takojë atë. Azemi në një intervistë për Ekonomia...

Avdullah Hoti: Më 14 shkurt votohet në kuti të votimit, e jo në Facebook.

Kandidati për kryeministër nga Lidhja Demokratike e Kosovës  (LDK),  Avdullah Hoti, i hodhi poshtë të gjitha pretendimet se LDK nuk qëndron mirë për zgjedhjet e 14 shkurtit.  “Është kriju perceptim në opinion se gjoja LDK nuk i ka punët mirë....
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -