E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Atletico Madrid

Nuk ka fitues në derbin e Madridit: Atletico e Reali ndahen në paqe

Atletico Madridi dhe Real Madridi i kanë ndarë pikët në derbin që u zhvillua në kuadër të javës së 26-të në La Liga, pasi përfundoi 1-1. Pas vetëm 15 minutash lojë, Los Cholchoneros kaluan në epërsi me anë të Luis...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur ta lejojë largimin e tij.  Uruguaiani e krahasoi situatën e Suarez me atë se si Real Madrid e trajtoi largimin e...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img