E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Arsenal

Arsenal 0-1 Manchester City, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Raheem Sterling nga një asistim i Ryad Mahrezit. Citizens ishin më të mirë në fushë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...
- Advertisement -